Služby
120
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-120,theme-bridge,bridge-core-3.0.8,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

Služby

Okrem výroby a predaja produktov pre výrobcov a spracovateľov betónov poskytujeme našim zákazníkom aj ďalšie služby, vďaka ktorým môžeme ponúknuť komplexné riešenia v oblasti technológie betónu. Ide predovšetkým o ponuku služieb akreditovaného skúšobného laboratória, ale aj technologické poradenstvo a možnosť ďalšieho vzdelávania. Konkrétne ponuky našich služieb si prezrite v jednotlivých sekciách.

betonracio Laboratórium

Laboratórium

Naše skúšobné laboratórium ponúka služby v oblasti skúšania betónov a ich zložiek. Skúšobné laboratórium je akreditované podľa normy STN EN ISO/IEC 17025 a väčšinu z ponúkaných skúšok vykonáva ako akreditované.

ZISTI VIAC
betonracio poradenstvo

Poradenstvo

Prostredníctvom nášho skúseného a odborne zdatného tímu vám ponúkame poradenské služby v oblasti technológie betónu. V rámci poradenstva vám pomôžeme pripraviť optimálne riešenie.

ZISTI VIAC
betonracio vzdelávanie

Vzdelávanie

Neustále vzdelávanie je hnacím motorom zvyšovania kvality každej spoločnosti. Preto ponúkame našim zákazníkom možnosť ďalšieho vzdelávania formou seminárov a individuálnych zaškolení pracovníkov.

ZISTI VIAC

Kontaktujte nás pre bezplatnú cenovú ponuku na váš projekt