Vzdelávanie
624
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-624,theme-bridge,bridge-core-3.0.8,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.5,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
 

Vzdelávanie

Neustále vzdelávanie je hnacím motorom zvyšovania kvality každej spoločnosti. Preto ponúkame našim zákazníkom možnosť ďalšieho vzdelávania formou seminárov a individuálnych zaškolení pracovníkov zo sféry výroby a skúšania betónov. Týmto sa našim zákazníkom snažíme poskytovať informácie o najnovších normách a predpisoch, postupoch, technológiách a materiáloch.

Ďalšou formou vzdelávania je aj naša publikačná činnosť. Tú realizujeme publikovaním odborných aj vedeckých článkov v časopisoch a na rôznych konferenciách a seminároch a taktiež prostredníctvom edičnej činnosti v rámci Edície BetónRacio.

betonracio vzdelavanie
call to action image

Náš tím

Obráťte sa na našich regionálnych zástupcov a poraďte sa o možnostiach a podmienkach využitia služieb ďalšieho vzdelávania pre vás a vašich pracovníkov. Profesionálny projekt s profesionálnym prístupom.

Obráťte sa na náš tím